Lamina Prešov - odborník na strešné krytiny, odkvapový systém a fasádny systém

Parapetné krytky

Parapetné krytky

 

V mojom predchádzajúcom blogu som sa venoval vonkajším parapetom. Dnešný blog bude na predošlý nadväzovať, pretože nemenej dôležitým prvkom parapetov je ich ukončenie na fasáde.

Najviac využívaným spôsobom ukončenia parapetov sa v súčasnosti stali plastové parapetné krytky. Na trhu nájdeme množstvo produktov a pre bežného zákazníka je veľmi ťažké sa zorientovať a vybrať si ten správny produkt. Na prvý pohľad sa zdajú všetky rovnaké. Nie všetky však majú rovnaké vlastnosti a kvalitu.

Pri ich výbere by sme sa mali zaujímať najmä o tieto vlastnosti:

- UV odolnosť

- tepelno-tvarové vlastnosti

- mechanicko – fyzikálna stálosť

- farebná stálosť

 

Spoločnosť Lamina Prešov s.r.o. sama vyrába plastové krytky. Máme preto dosah na ich kvalitu. Logo našej spoločnosti nájdete na každej krytke. Naše krytky vyrábame z plastového materiálu, ktorý má všetky vyššie spomínané vlastnosti.

 

Pridanou hodnotou našich krytiek je ich tvar -  sú plné. Okrem zlepšenia pevnostných vlastností túto skutočnosť oceníte pri ich údržbe – prach a špina do krytky nedostanú. Navyše nos široký 4 cm dodá vašej fasáde elegantnejší vzhľad ako bežné krytky s nosom 2,5 cm. K dispozícii je široká škála farieb (13 farieb).

S výberom vám samozrejme rád pomôžem.

files/lamina/zamestnanci/adam.jpg

BC. Michal Adam
obchodný zástupca spoločnosti Lamina

mobil: 0915 421 857
e-mail: obchod2@lamina.sk

Späť