Lamina Prešov - odborník na strešné krytiny, odkvapový systém a fasádny systém

LAMINA – strecha, LAMINA – fasáda.


LAMINA – strecha, LAMINA – fasáda.

Nie náhodou som vybral toto slovné spojenie. Čo majú spoločné strecha a fasáda Vám jednoducho napovie táto fotografia:

files/lamina/Blog/08-2018/august 3.jpg

Požiadavka investora už na začiatku celej realizácie projektu, pri samotnom projektovaní stavby, bola aby sa po jej zhotovení v čo najmenšej miere musel starať, udržiavať a aby čo najdlhšie vyzerala tak, ako po ukončení realizácie.

Z technického hľadiska ide teda o bez údržbovosť vonkajšieho vzhľadu strechy a fasády. To sadá dosiahnuť viacerými spôsobmi.

Jedným zo spôsobov, ako v tomto prípade realizácie je použitie kvalitného materiálu s dlhou životnosťou, kvalitným prevedením a precíznymi detailmi s ktorými sa pohral realizátor stavby.

Jednotiacim prvkom na streche a fasáde je výber falcovanej krytiny LAMINA Schlebach plus s prelismi v dvoch rôznych krycích šírkach , aby vynikol výnimočný vzhľad a funkčnosť  tohto materiálu, ktorý sme navrhli a po schválení investorom použili.

Dlhá životnosť je zaručená výberom hliníkového plechu PROFAL, materiálu s povrchom upraveným lakoplastovou  vrstvou v Ral 7016 / antracit /.  Tento materiál má falcovaciu kvalitu, aby sa mohol takto spracovávať na profilovanie falcovanej krytiny LAMINA Schlebach.

 

files/lamina/Blog/08-2018/august 3 - 1.jpgfiles/lamina/Blog/08-2018/august 3 - 3.jpg

 

     Ak Vás napadli nejaké otázky, napíšte mi alebo zavolajte:

 

files/lamina/zamestnanci/katrenic.jpg

 

Jozef Katrenič
obchodný zástupca spoločnosti Lamina

mobil: 0901 721 001
e-mail: obchod5@lamina.sk

Späť