Lamina Prešov - odborník na strešné krytiny, odkvapový systém a fasádny systém

  • Lamina Prešov
  • Blog Lamina - Strechy, fasády, krytiny, odkvapy, parapety

Blog

Sofit panel zdobí polyfunkčný objekt v Prešove

Predstavujeme Vám našu ďalšiu realizáciu modernej odvetranej fasády. Novú polyfunkčnú budovu na prešovskom sídlisku Sekčov  zdobí plechová odvetraná fasáda SOFIT PANEL. SOFIT PANEL  je jednou z variant obkladových prvkov fasádneho systému LAMINA PREŠOV. 

Čítať ďalej…

Clip Panel - moderná strešná krytina

Tentokrát sme sa rozhodli Vám ukázať realizáciu strešnej krytiny Lamina Clip panel v obci Hertník v okrese Bardejov. Táto plechová strešná krytina pôsobí veľmi esteticky pri novostavbách aj pri rekonštrukciách...

Čítať ďalej…

Rodinný dom s odvetranou fasádou FUNDERMAX

V septembri sme pridali do našej zbierky realizácii modernú fasádu na rodinnom domu v Prešove. Odvetraná fasáda je vynikajúce riešenie pre všetky typy budov. Pomáha splniť architektonické a technické požiadavky v akomkoľvek klimatickom prostredí. Použité materiály sú nehorľavé a preto chránia Vás a Vaše okolie pred šírením požiaru.

Čítať ďalej…

Moderná fasáda pre športový klub Gbeľany

Moderný vzhľad a nízkoenergetický štandard pristane aj budovám pre športové účely. Nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku už máme moderné budovy slúžiace športovcom. Na jednej s nich sme spolupracovali aj my Lamina Prešov.

Čítať ďalej…

Obnova strešného plášťa s PVC fóliou Bauder Thermofol

Aj priemyselné budovy potrebujú po čase revitalizáciu. Výnimkou nie je ani budova spoločnosti Winkler Renualt Michalovce. Predajca automobilov Renualt a Dacia, ktorého budova stojí na Lastomírskej ulici v Michalovciach za rozhodol pre obnovu svojho strešného plášťa z pozinkovaného trapézu.

Čítať ďalej…

Modernizácia materskej školy Ražňany

Počas letných prázdnin sme detičkám z Materskej školy Ražňany pomohli s výmenou  strechy a odkvapového systému. V novom školskom roku ich bude chrániť kvalitná strešná krytina Laminka, ktorá je vyrobená z kvalitných slovenských plechov od nášho dodávateľa US Steel.

Čítať ďalej…

Moderný dom si zaslúži odvetranú fasádu

Moderný dom sa bez kvalitnej fasády nezaobíde. Odvetraná fasáda Vám navyše poskytne komfort, moderný dizajn a bezúdržbovosť. Sme radi, že aj naši zákazníci pochopili výhody odvetraných fasád a čoraz viac dostávame požiadavky na ich realizáciu. 

Čítať ďalej…