Lamina Prešov - odborník na strešné krytiny, odkvapový systém a fasádny systém

Pozrite si náš e-katalóg

Pracovník do výroby

 Informácie o pracovnom mieste

 Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Obsluha manuálnej a CNC ohýbačky + presné delenie plechov na manuálnom a CNC stroji . Obsluha strojov na výrobu  strešných krytín a fasádnych profilov.

 Zamestnanecké výhody, benefity

 • Zázemie stabilnej, úspešnej spoločnosti

 Informácie o výberovom konaní

 V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis a motivačný list v slovenskom  jazyku. Do predmetu e-mailu napíšte názov obsadzovanej pracovnej pozície.Kontaktovať budeme len vybratých  uchádzačov.

 Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

 31.8.2017

 Požiadavky na zamestnanca

 Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

 stredoškolské bez maturity
 stredoškolské s maturitou

 Jazykové znalosti

 Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

 Vodičský preukaz

 B

 Počet rokov praxe

 1

 Osobnostné predpoklady a zručnosti

 Flexibilita, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, technické myslenie, ochota pracovať nadčasy v sezóne

 Inzerujúca spoločnosť

 Stručná charakteristika spoločnosti

 Firma LAMINA PREŠOV, s.r.o. bola založená v roku 1989 a poskytuje komplexné riešenia v oblasti strešných krytín,  odvetraných fasád a výroby klampiarskych výrobkov. Počas celého obdobia vývoja neustále rozširuje portfólio svojich  služieb a produktov. Hlavnou prioritou je pre nás spokojnosť našich klientov, ktorým ponúkame nielen kvalitné  produkty, ale aj školenia, bezplatné odborné poradenstvo, odvoz tovaru a celý rad komplexných služieb.

 Počet zamestnancov

 25-49 zamestnancov

 Kontakt

 Kontaktná osoba: Martin KURUC
 E-mail: riaditel@lamina.sk