Corotop strešný systém

Úvodné novinky - Corotop - Systém strešných membrán - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov

NOVINKA V PONUKE

Corotop strešný systém

Corotop® je značka výrobkov moderných strešných a fasádnych systémov zaisťujúcich dlhú životnosť strechy a drevostavieb. Ponúkame široký sortiment kvalitných strešných, fasádnych a paroizolačních membrán a príslušenstva.

Z technologického hľadiska je výroba membrán Corotop® pokročilým procesom prebiehajúcim podľa najvyšších európskych štandardov. V našej továrni je realizovaný celý výrobný proces, od prvotnej suroviny až po finálny výrobok. Vďaka tomu Vám dodávame výrobky, ktorých kvalita je stále overovaná od okamihu nákupu suroviny až po konečný výrobok, ktorý sa bude nachádzať na Vašej stavbe.

Kľúčové parametre každej časti vyrobeného materiálu sú kontrolované v laboratóriu. Takto detailne overený výrobok je uvádzaný na trh. Hodnoty kontrolovaných parametrov majú obrovský význam, pretože montované membrány sú podrobené pôsobeniu extrémnych vonkajších vplyvov. Niekoľko desiatok rokov skúseností vo výrobe membrán značky Corotop® je najlepšou zárukou kvality a životnosti ponúkaných výrobkov.

Potvrdením spoľahlivosti značky Corotop® je dôvera zákazníkov, a predovšetkým remeselníkov, ktorí oddávna používajú naše výrobky na tisícoch európskych striech. Výrobky Corotop® sú dostupné vo všetkých európskych krajinách a teší sa obľube tisícov odborníkov a spokojných klientov, čoho dôkazom je nepretržitý rast predaja a rozvoj značky. 

 

Corotop® nedodáva len membrány, ale aj komplexné systémy. Príslušenstvá, ktoré zaisťujú kompletnú výmenu vzduchu a stabilné prostredie v objekte. Dodávame moderné riešenie zakladajúce sa na špičkových výrobkoch.

Široký sortiment výrobkov Corotop® zahŕňa špeciálne pásky na lepenie a opravu membrán, tesniace pásky, pásky a výrobky určené pre montáž a vetranie hrebeňa strechy, výrobky pre utesnenie komínov a odkvapov. Okrem toho ponúkame prvky systému bezpečnej strešnej komunikácie a protisnehové ochrany.

Všetky výrobky sú ponúkané v širokej škále farieb a rozmerov, prispôsobených potrebám klientov. Corotop® ponúka komplexný strešný a fasádny systém. Výrobky značky Corotop® predstavujú inovačné riešenia a vysokú kvalitu výrobkov, ktoré získali dôveru mnohých zákazníkov a zhotoviteľov v celej Európe. Predaj značkových výrobkov je podporený aktívnym marketingom a technickým poradenstvom, zakladajúcim sa na know-how, ktoré bolo vyvinuté na základe dlhodobých skúseností z výrobnej, obchodnej a marketingovej praxe.

COROTOP® JE ZNAČKOU NAJVYŠŠEJ KVALITY - spoľahnite sa na expertov, spoľahnite sa na ZNAČKU COROTOP®.

Úvodné novinky - Corotop - Systém strešných membrán - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov

Ísť späť

Chcete vedieť viac? Neváhajte a napíšte nám!

© Všetky práva vyhradené LAMINA PREŠOV, s.r.o.   |   Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti LAMINA PREŠOV, s.r.o.. Viac informácii