Nechajte si poradiť od nás

Veľa krát sa stretávam s otázkami od zákazníkov, ktorí chcú rekonštruovať strechu, alebo chcú novú strechu na novostavbu „koľko to bude stáť?“ a aby to bolo čo najlacnejšie!

Áno, rozumiem tomu, že každý má nejaký finančný limit. Avšak, zabúdajú  na jednu skutočnosť, a to je „že strecha sa kupuje na celý život, nie na krátke obdobie“. Preto je veľmi dôležite, aby ste sa poradili s odborníkmi, ktorí Vám reálne vedia povedať, aká dlhá životnosť je pri jednotlivých materiáloch.

Základným pilierom je v prvom rade dobrý projekt - správne navrhnutá strecha. Ak je dobre navrhnutá strecha, predídete komplikáciám, ušetrí vám to čas a peniaze. Nasledujúci krok je správny výber materiálov, ktoré budú použité pri realizácií vašej strechy. Tu chcem apelovať aj na to, aby boli dodržané systémové riešenia a ako posledný krok je správny výber realizačnej firmy. Vyžiadajte si kľudne referencie spoločnosti, a ich práca bude hovoriť za všetko.

Pri dodržaní vyššie spomenutých krokov budete spokojne spať pod bezpečnou strechou, a hlavne nezabúdajme na to, že STRECHA JE KORUNA DOMU!

Prikladám aj fotku, aké je to šetriť na streche

 
Ing. Erik Durbák - Kontakty - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov
Ing. Erik DURBÁK
Obchodný zástupca

mobil:  0911 421 853
e-mail: obchod4@lamina.sk

 

 

Ísť späť

Chcete vedieť viac? Neváhajte a napíšte nám!

© Všetky práva vyhradené LAMINA PREŠOV, s.r.o.   |   Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti LAMINA PREŠOV, s.r.o.. Viac informácii