Lamina Prešov - odborník na strešné krytiny, odkvapový systém a fasádny systém

Strešná krytina CLIP PANEL

Strešná krytina CLIP PANEL

Strešná krytina CLIP PANEL profilStrešná krytina CLIP PANEL profil

 

Vyrobíme krytinu CLIP PANEL u nás na mieru pre Vás.

 

Snívate o streche vhodnej pre tradičný dom, chatu v lesoch alebo hypermodernej stavbe? Alebo hľadáte skôr novú odolnú krytinu pre rekonštrukciu Vášho súčasného domova?

 

Klasický vzhľad a jednoduchá montáž predstavuje krytina Lamina CLIP PANEL. Jednotlivé lamely zaklapnete vzájomne do seba bez potreby špeciálneho náradia alebo zvláštnych zručností. Pokládka je navyše časovo veľmi efektívna. CLIP PANEL je určený pre sklony od 5º. Vďaka modernej výrobe je možné vyrobiť prelis na lamelách, ktorý pásy krytiny spevní. Krytina pôsobí elegantne, nadčasovo, pripomína klasickú klampiarsku krytinu so stojatou drážkou. Vyberať môžete z niekoľkých klasických, ale aj nadštandardných farieb. Bez ohľadu na ráz budovy, na ktorú krytinu kladiete, získate kvalitnú, odolnú a hlavne bezúdržbovú strechu na mnoho nadchádzajúcich rokov.

 

Najvhodnejším materiálom pre výrobu strešnej krytiny Lamina CLIP PANEL je LPL plech a pozinkovaný plech. Výroba strešnej krytiny spočíva v súvislých pásoch o šírke 385 mm-510 mm a dĺžke 800 mm-10 000 mm, hrúbke plechu 0,5 mm, 0,55 mm a 0,6 mm.

 

 

files/lamina/produkty/krytiny/falcovane krytiny/skryte_kotvenie.jpgS krytinou Lamina Clip Panel získate strechu, ktorá je vzhľadovo veľmi podobná klasickej a profesionálne pokladanej falcovanej krytine. Pre pokládku krytiny nepotrebujete špeciálne zručnosti ani odborné remeselné vzdelanie. K podkladu sa pásy krytiny Clip Panel prichytávajú pomocou skrutiek s plochou hlavou v strede otvoru perforovanej drážky, ktoré sú skryté (tzv. skryté kotvenie). Ak sú na Vašej streche vikiere, okná, úžľabia a ďalšie prvky, ak ste zruční, môžete si krytinu Clip Panel položiť aj v týchto častiach. Práca v okolí strešných prvkov je jednoduchá.

 

Výhody krytiny
Clip Panel

  • Nízka hmotnosť
  • Rýchla a jednoduchá montáž
  • Vysoká odolnosť
  • Záruka až 30 rokov
  • Atraktívna a štýlová
  • Kompletný systém s príslušenstvom
  • Vhodná pre novostavby a rekonštrukcie

 

 

 

 

Strešná krytina CLIP PANEL technické dáta
 

files/lamina/produkty/krytiny/klip panel/krytina_clippanel.jpg
Krytina Lamina Clip Panel je k dispozícii v najbežnejších už v spomínaných povrchových úpravách, ktoré poskytujú výbornú odolnosť voči zmenám odtieňa a efektívne chráni oceľové jadro pred koróziou.

 

Vďaka modernej výrobe je možné vyrobiť prelis na lamelách, ktorý pásy krytiny spevní.

 

 

 

PRODUKTOVÝ LIST

Strešná krytina CLIP PANEL produktový list