Lamina Prešov - odborník na strešné krytiny, odkvapový systém a fasádny systém

Plechové krytiny

files/lamina/produkty/krytiny/plechove krytiny/lindab/lindab.jpg

PLECHOVÁ KRYTINA LINDAB

files/lamina/produkty/krytiny/plechove krytiny/lindab/sigla_lindab.jpg

 


1.Tradícia a švédska kvalita

​Lindab je renomovaná medzinárodná spoločnosť so sídlom vo Švédsku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom plechových strešných krytín a odkvapových systémov viac ako 50 rokov. Jeden z výrobných závodov sa nachádza aj na Slovensku v obci Jamník pri Spišskej Novej Vsi. 

2. Spoľahlivosť a kvalita materiálu

Na výrobu našich produktov používame konštrukčnú oceľ s tvrdým jadrom v deklarovaných hrúbkach a vrstvou zinku od 200 až do 350 g/m2 (v závislosti od typu produktu a povrchovej úpravy). Švédska oceľ je dlhé roky považovaná za znak kvality a dlhej životnosti.

3. Nadštandardná záruka

Na naše produkty Vám poskytneme písomnú záruku od 15 do 30 rokov v závislosti od typu povrchovej úpravy. Životnosť našich krytín je 40 až 60 rokov.

4. Povrchová úprava

Strešné krytiny majú vďaka špičkovým povrchovým úpravám Lindab Classic, Premium a Elite vysokú úžitkovú hodnotu a poskytujú tak každej budove výnimočný a komfortný vzhľad. Povrchové úpravy Lindab zaručujú extrémnu a dlhú životnosť a vynikajúcu farebnú stálosť a charakteristické sú aj vysokou odolnosťou proti poškriabaniu.

5. Najširšia produktová škála na trhu

V ponuke je 8 typov plechových strešných krytín, 10 typov trapézových plechov v rôznych hrúbkach, viac ako 50 komponentov špičkového odkvapového systému a mnoho ďalších produktov určených pre stavebníctvo a priemysel za účelom zjednodušenia výstavby.

6. Odborný servis a poradenstvo

Ponúkame svojím zákazníkom bezplatný balík služieb vo forme poradenstva, vyhotovenia kladacích plánov a kompletného vypracovania cenových ponúk, školení pre montážnikov a podrobné montážne návody.

7. Nízka hmotnosť strešných krytín

Nízka hmotnosť je jednou z hlavných výhod krytín Lindab. V prípade novostavby je možné vďaka tomu ušetriť na dimenzovaní krovu a základoch značné finančné prostriedky. V prípade starších budov šetrí náklady pri rekonštrukcii krovu. V prípade staticky neúnosných alebo ľahkých krovov je ľahká strešná krytina jediným východiskom.

8. Doprava a vykládka tovaru

Dopravu nad 100 m2 máte u nás zadarmo priamo na stavbu. Bezplatná vykládka krytiny vozidlom s hydraulickou rukou Vám zároveň ušetrí Váš čas, námahu a peniaze.

9. Krátky dodací termín

Všetky naše produkty v štandardných farbách a hrúbkach Vám doručíme maximálne do 10 pracovných dní.

10. Najlepší pomer ceny a kvality

 
files/lamina/produkty/krytiny/plechove krytiny/ruukki/Monterrey_strecha_uvod.jpg

PLECHOVÁ KRYTINA RUUKKI

files/lamina/produkty/krytiny/plechove krytiny/ruukki/logo_ruukki.jpeg

 

 

 

 

Váš domov je drahocenný – a je dôležité, aby ste mali strechu zodpovedajúcu jeho hodnote. Oceľové strechy Ruukki chránia Váš domov za každých okolností. Sú tiež esteticky príjemné a nadčasovo štýlové. A čo je ešte dôležitejšie, strechy Ruukki Váš domov ešte zhodnotia.

Strechy Ruukki sú fínskej kvality. Či už chcete renovovať alebo postaviť nový domov, naša pestrá ponuka striech Vám zaručí, že nájdete krásnu, odolnú strechu s jednoduchou starostlivosťou.

Jednoduché nadobudnutie, jednoduchá montáž a tak aj údržba. Strechy Ruukki sú navrhnuté tak, aby majiteľom domov zjednodušili život.

Kompletný sortiment strešných profilov, ktoré sú vhodné na rekonštrukčné aj nové projekty, sú pekným, odolným a ľahko udržiavateľným riešením.

Strechy Ruukki sú navrhnuté pre náročné klimatické podmienky a vydržia roky pri premenlivých podmienkach od teplého leta, cez daždivé jesene až po veľmi chladné zimy.

Jedinečné odolné povrchové úpravy - účinná ochrana pred poškriabaním a koróziou

Kľúčovými výhodami sú naše jedinečné povrchové úpravy Purex™ a Pural™. Dodávajú povrchu neprekonateľnú odolnosť, efektívne ho chránia pred poškriabaním a koróziou zapríčinenou snehom a ľadom, a zaručujú tiež, že farby nevyblednú pôsobením slnečného UV žiarenia.

Purex a Pural sú excelentnými doplnkami know-how a dedičstva spoločnosti Ruukki v oblasti oceľových striech. Sú k dispozícii v najmodernejších materiáloch rôznych tried s farebnou povrchovou úpravou.

Vyberte si a porovnajte, ktoré strešné profily a farby sa najlepšie hodia k vášmu domu.

files/lamina/produkty/krytiny/plechove krytiny/blachotrapez/blachotrapez_uvodna.jpg

PLECHOVÁ KRYTINA BLACHOTRAPEZ

files/lamina/produkty/krytiny/plechove krytiny/blachotrapez/blachotrapez.png
 
 
 

BLACHOTRAPEZ je jedným z popredných výrobcov strešných a elevačných krytín v Poľsku.


Firma založená klampiarom s goralskými tradíciami ponúka viac ako 30 rokov trvalé a pevné krytiny z ocele a hliníka. Naše skúsenosti  sú potvrdené obyvateľmi horskej oblasti, kde sa dávno používali šikmé konštrukcie striech, ktoré chránili pred silným vetrom a ťažkým snehom. Spojenie týchto skúseností s modernou technológiou a modernizáciou výrobných strojov Vám ponúka výrobky najvyššej kvality. Ponúkame trapézové a škridlové krytiny, kazety obvodové a strešné spolu s lemovkami. Tieto plechy sa veľmi dobre osvedčili  v súkromnom stavebníctve, pri stavbe priemyselných, ako aj verejných objektov. Sú vhodné pre všetky architektonické štýly, od rodinného domu po historický objekt, hodia sa  pre realizáciu tak tradičných , ako aj novodobých architektonických projektov.


Sme jediná firma na trhu ponúkajúca  škridlové plechové krytiny, ktorých výška prelisu je väčšia ako 20 mm. Všetky plechové profily sú vyrábané v našich výrobných závodoch. Každý rok naše závody v Poniciach, Zaborni, Pietrzykowiciach a Sekocine z desaťtisíce ton plechu vyrábajú milióny m2 trapézového a strešného plechu  z tisíce objednávok. Základný materiál pochádza z vybraných hút, ktoré patria k svetovým koncernom ThyssenKrupp, Arcelor Mittal, US Steel, VoestAlpine, Hydro.

 

Vysokú kvalitu našich finálnych výrobkov potvrdzuje aj množstvo získaných certifikátov a atestov. Našim plechom dôverujeme, a preto si môžeme bez akéhokoľvek zaváhania dovoliť poskytnúť   na ne aj 25 ročnú záručnú lehotu.


Vďaka existencii vlastnej predajnej siete, sú naše výrobky ľahko dostupné a objednávky sú realizované vo veľmi krátkom termíne. Pracujeme tiež na zahraničných trhoch v Rumunsku, Maďarsku a Česku.
Našim cieľom je efektívny predaj strešných krytín a obvodových plášťov, preto sme vsadili na kvalitu a neustály rozvoj.


Aktívne spolupracujeme s klampiarskymi firmami a klampiarmi, bezprostredne aj s  klientmi a sme prítomní na najvýznamnejších výstavách. Viac informácií nájdete na webovej stránke: www.blachotrapez.eu alebo priamo u našich distribútorov v krajine alebo v zahraničí.

 

Plechová škridlová krytina patrí medzi najčastejšie používané strešné krytiny na rodinných domoch, cirkevných, ale aj verejných budovách. Vďaka plnoautomatickému výrobnému procesu môžeme krytinu strihať na požadovanú dĺžku, čo umožňuje realizovať netypické objednávky a maximálne tak znížiť množstvo odpadu. Naša spoločnosť ponúka plechovú škridlovú krytinu vo viac ako 10 farbách s polyestrovým povlakom, povlakom Pladur® Eco Protect ThyssenKrupp, hliníkovom prevedení a Colorcoat HP2000® Ultra. Veľkou výhodou plechovej strešnej krytiny je jej hmotnosť. 1 m2 takejto krytiny váži približne 4,5 kg. Vďaka tomu táto krytina nezaťažuje nadmerne krov a ani nenarúša stabilitu celej stavby.

 

Tento typ krytiny je veľmi obľúbený pre svoju rýchlosť montáže, spoľahlivosť a trvanlivosť. Pokládka tejto krytiny na strechu jednoduchého tvaru nezaberie viac ako jeden deň. Veľkoformátové šablóny sa vyrábajú v dĺžkach od hrebeňa k odkvapu, teda cca 6 m, šírkach 1 až 1,2 m. Tieto šablóny nie sú príliš výhodné pre veľmi členité strechy, pretože sa dodávajú vždy ako obdĺžnikové a vznikalo by tak veľké percento odpadu. Krytiny sa fixujú k latám pomocou samorezných skrutiek s tesnením. Minimálny sklon týchto krytín je cca 14°.