Tepelnoizolačný materiál

Bauder - Partneri - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov

Tepelná izolácia pomocou BauderPIR

BauderPIR je zdokonalená tuhá polyuretánová pena so zvýšeným PIR indexom, a tým aj s vylepšenými vlastnosťami. Je to tepelnoizolačný materiál s najnižšou tepelnou vodivosťou, ktorý aj s malou hrúbkou tepelnej izolácie spĺňa požiadavky Vyhlášky o úsporách energie.

Tepelnoizolačné materiály vyrobené z BauderPIR sa vyznačujú vysokou tepelnou stálosťou a dobrou rozmerovou stabilitou. BauderPIR je odolný proti horúcemu asfaltu a môže byť izolovaný asfaltovými pásmi.

BauderPIR nespráchnivie, je odolný proti plesniam a hnilobe, je bez zápachu a fyziologicky nezávadný pre príslušné technické použitie stavby.

 
Ploché strechy - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov

Tepelnoizolačné prvky pre ploché strechy

Na dosiahnutie vždy optimálneho riešenia pre ploché strechy s rozdielnym konštrukčným typom sú potrebné rôzne tepelnoizolačné dosky. Napríklad pre ľahkú priemyselnú strechu je obzvlášť vhodné použiť veľkoformátovú a čo najľahšiu izolačnú dosku, zatiaľčo na menšie strechy s hydroizoláciou z natavených asfaltových pásov sa použijú dosky s inými rozmermi a povrchmi.

Tepelná izolácia pre balkóny a terasy

Správna tepelná izolácia domu je čoraz dôležitejšia. Optimálna tepelná ochrana preto zahŕňa aj tepelnú izoláciu terás a balkónov.

Spoločnosť Bauder ponúka ideálne riešenie zateplenia pre všetky vaše požiadavky. Vysokovýkonné tepelnoizolačné materiály BauderPIR FA TE a BauderVIP TE sú vhodné pre najrôznejšie výšky zabudovania a disponujú jedinečnými izolačnými vlastnosťami. V rámci kompletného systému bude vaša strecha nielen perfektne zaizolovaná, ale získa aj pridanú hodnotu bezpečnosti vďaka vysokokvalitných hydroizolácii z modifikovaných asfaltových pásov alebo umelohmotných FPO fólií a k tomu obstojí aj proti krokovému hluku.

Tepelno-izolačné dosky BAUDER pre ploché strechy

Tepelno-izolačné dosky BauderPIR FA
Ploché strechy - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov
Tepelno-izolačné dosky BauderPIR M / MF
Ploché strechy - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov
Tepelno - izolačné dosky BauderPIR T
Ploché strechy - Strechy a strešné krytiny, fasády, odkvapový systém  |  LAMINA Prešov

Rodinný dom

Prešov

Strešné krytiny, Doplnky

Dodaná strešná krytina Creaton Rapido, izolácia Bauder PIR SDS, strešné okná velux
Realizátor: Hintom s.r.o.

Chcete vedieť viac? Neváhajte a napíšte nám!

© Všetky práva vyhradené LAMINA PREŠOV, s.r.o.   |   Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti LAMINA PREŠOV, s.r.o.. Viac informácii