Lamina Prešov - odborník na strešné krytiny, odkvapový systém a fasádny systém

Vnútorné parapety

files/lamina/produkty/parapety/vnutorne/vnutorne parapey.jpg

Trieda A - vnútorné plastové parapety HAMMER s HPVC povrchovou úpravou

Parapety triedy A pod názvom HAMMER sú parapety novej generácie. Jednou z ich predností je HPVC ( hardpolyvinylchlorid ) povrchová úprava, ktorá je odolná proti vode. Ďalšou zaujímavosťou tohto parapetu je dekor zlatého dubu, ktorý svojim reliéfnym povrchom pripomína drevo. Parapet Vás zaujme hlavne svojou mohutnosťou, a vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam je vhodný pre použitie do akýchkoľvek vnútorných priestorov. Revolučnou myšlienkou tohto parapetu je kombinovateľnosť s parapetom BUSINESS, vzhľadom k identickým vonkajším líniam parapetu.

Trieda B - vnútorné plastové parapety BUSINESS s HPVC povrchovou úpravou

Parapet triedy B pod názvom BUSINESS je ďalší parapet novej generácie, kde jednou z predností je HPVC ( hardpolyvinylchlorid ) povrchová úprava, ktorá je odolná voči vode. Parapet BUSINESS je určený pre masívne použitie. Jeho najväčšou výhodou je veľmi zaujímavá cena oproti kvalitnému prevedeniu. Veľkou prednosťou je hrúbka vrchnej steny, ktorá dodáva parapetu patričnú pevnosť a povrchovú rovinnosť. Revolučnou myšlienkou tohto parapetu je kombinovateľnosť s parapetom HAMMER, vzhľadom k identickým vonkajším líniam parapetu.

Trieda C - vnútorné plastové parapety prefarbené v hmote

Parapety triedy C sa vyznačujú svojou nízkou hmotnosťou a zároveň aj vysokou pevnosťou. Ďalšou kladnou vlastnosťou tohto parapetu je jeho jednoduchá údržba zabezpečená vďaka hladkému povrchu a v neposlednom rade, taktiež jeho skutočne zaujímavá cena.